Докплку некој се согласуе дека со ова стоње на скали сум извршил тероризам ,подготвен сум да си ја долежам целата казна.

На 27 Април 2017 бев прогласен за терорист!
Ова единственото дејству што сум го сторил на 27 ми
Терорист голорак кој стои на скали и за ова добив 12 години ,уствари не за ова туку оти си ја бранев државата исто и во 2001 само со служење во Единица Лавови .
Докплку некој се согласуе дека со ова стоње на скали сум извршил тероризам ,подготвен сум да си ја долежам целата казна.
Колку за подсетување сеуште лежам веќе 6та година.
ДАЖИВЕЕ РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА!!❤️💪
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа