Се појави документ со кој бабата на Шекеринска се определувала како бугарка и барала бугарска пензија?

Можно е да е слика од одрезок од билет и текст

 

 

Книгата и “АВТОРСКИТЕ ПРАВА“ ….. апропо Бабата на Шекеринска , самохрана жена , која побарала пензија од бугарската држава , барање кое СТАНА ЈАВНО ДОСТАПЕН ДОКУМЕНТ , и без авторски права Можно е да е слика од одрезок од билет и текст

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа