(ВИДЕО) ЦЕЦА ВО ФУСТАН СО шлиц до колк ја запали Барселона, на мажите им паднаа вилиците кога излезе на сцена: „Кога гори оваа жена, се гори“

Ceca u haljini sa šlicem do kuka, ne zna čovek gde da prvo pogleda (Video)

 

Најголемата балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ синоќа имаше спектакуларен настап во Барселона. Таа со своите хитови ја подигна атмосферата на треска, а нејзиниот стајлинг остави многумина без здив

Цеца РажнатовиќФОТО: ЈОВАН ЖИВАНОВИЌ / ОГЊЕН ПАВЛОВИЌ МОДЕНА / РАПСОДИЈА / ОБЕЗБЕДЕНИ ФОТОГРАФИИ
Цеца Ражнатовиќ

Имено, публиката во Барселона во клуб ја поздрави Цеца со овации, а пејачката на сцената се појави во фустан со длабок шлиц.

Фустанот во темна боја го истакна нејзиното извајано тело, додека шлицот дополнително ги истакна нејзините затегнати нозе.

„Кога гори оваа жена, се гори“, „бомба“, „нема рамна“… се само дел од коментарите.

Цеца РажнатовиќФОТО: ЈОВАН ЖИВАНОВИЌ / ОГЊЕН ПАВЛОВИЌ МОДЕНА / РАПСОДИЈА / ОБЕЗБЕДЕНИ ФОТОГРАФИИ
Цеца Ражнатовиќ

Инаку, Цеца на 17 април доби уште еден внук – Крстан.

Породувањето го изврши проф.д-р Александар Љубиќ, специјалист по гинекологија и акушерство пред болницата Биоцел и проф. д-р Сци. мед Миленко Пророчиќ.

Цеца РажнатовиќФОТО: ЈОВАН ЖИВАНОВИЌ / ОГЊЕН ПАВЛОВИЌ МОДЕНА / РАПСОДИЈА / ОБЕЗБЕДЕНИ ФОТОГРАФИИ
Цеца Ражнатовиќ

Овој значаен ден за семејството Ражнатовиќ, од заминувањето на Богдана во болница, па завршувајќи со самата прослава и настаните помеѓу нив, ќе можете да го гледате во емисијата „Цеца и децата “, која се емитува во петок во 22 часот.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа