Страшно семејно насилство: Ја нападнал сопругата, децата гледале – на крајот монструмот го расекол бебето со стакло

Страшно семејно насилство: Ја нападнал сопругата, децата гледале – на крајот монструмот го расекол бебето со стакло

40-годишен маж од Бечмен, Србија е уапсен поради сомнение дека вербално и физички ја нападнал сопругата.

Се сомничи дека тој вчераутро во куќата во Бечмен по расправија со сопругата (38) во присуство на малолетни деца почнал да ја навредува, а потоа и да и се заканува.

По заканите физички ја нападнал сопругата туркајќи ја и стискајќи ја со раце.

Во алкохолизирана состојба отишол кај поранешната сопруга (32) во Бољевци, каде почнал да ја малтретира.

Ја удрил по глава и и се заканил дека ќе ја убие, пренесуваат српските медиуми.

Осомничениот ја нападнал и мајката на поранешната сопруга, која се обидела да ја заштити нејзината ќерка.

Тој ја удрил со стол по телото, а потоа продолжил да крши се околу куќата, при што излетало стакло и му го исекло лицето на неговото едногодишно бебе.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа