(ВИДЕО) ЕКСПЛОЗИЈА НА ЗОРАН БОЖИНОВСКИ: ТОШЕ ПРОЕСКИ БЕЗ ДА ЗНАЕ ГО ИНВОЛВИРАЛЕ ВО СКАНДАЛ СО ПЕРЕЊЕ ПАРИ? ГРУЈО ПРАТИЛ ЛУЃЕ ДА ГО ПРЕТЕПААТ ЦВЕТАНОВ ОТКАКО РЕШИЛ ДА ГО ПРИЈАВИ СКАНДАЛОТ?

Десет години од смртта на Тоше Проески

 

 

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа