Рацете подалеку од нашите деца! Крајна цел на сексуалното образование е отуѓување на децата од родителите

May be an image of 1 person, beard and text

May be an image of 1 person, beard and text

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа