СИЛИКОНСКИТЕ ГРАДИ НА СТАРЛЕТА И СКУКНАЛЕ, ПА СЕ ОДЛУЧИЛЕ НА ДРАСТИЧЕН ПОТЕГ: Сега сите се прашуваат што ќе прави со задникот и образите! ФОТО

80 

Канадската старлета и манекенка Мери Магдалена гордо се пофали со своите гради од 38 J, но еден од силиконите и експлодирал, поради што морала да направи уште една операција на градите.

Марија Магдалена, старлета
ФОТО: DAME / BACKGRID / BACKGRID САД / PROFIMEDIA

-Ова се моите нови гради, тие се голема промена, но многу ми се допаѓаат – напишала Мери со фотографија по операцијата на која се гледа дека драстично ја намалила големината.

 

Мери им открила на своите следбеници дека платила 30.000 за операцијата по рафалот, но не открила дали станува збор за американски или канадски долари.

Марија Магдалена
ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Покрај градите, Мери имаше и бразилско подигнување на задникот, а има филери во образите и усните. Изгледа дека пукањето силикони на Мери поттикнало поприроден изглед, па откри дека наскоро ќе има скршени филери во образите и усните.

Марија Магдалена
ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

И покрај тоа, таа често објавува фотографии со стари импланти.

– Тоа што објавувам фотографии со моите XXL гради не значи дека не ми се допаѓаат новите, ниту пак дека ми недостигаат старите – изјави таа.

Марија Магдалена
ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Следбениците беа воодушевени од нејзиниот нов изглед, но некои загрижено ја прашаа дали ќе ја задржи позадината, која Мери се уште не ја открила.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа