(ВИДЕО) Саше Политико го советува Таче следен пат кога ќе оди во маркет да искршел се?

(ВИДЕО) ПРЕМИЕРЕ СЛЕДЕН ПАТ КОГА ЌЕ ОДИШ ВО МАРКЕТ ЕВЕ ШТО ТРЕБА ДА НАПРАВИШ

     
Преземено од Мактел
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа