БОМБА НА ПРОФЕСОРКАТА ГРЧЕВА! СИ ГИ ПОКАЧИЛЕ ПЛАТИТЕ ЗА 78% ЗА ДА ЗЕМААТ ОГРОМНИ АПАНАЖИ ЗАТОА ШТО ЗНААТ ДЕКА ЌЕ ОДАТ ВО ОПОЗИЦИЈА

Глувциве пред да им потоне бродот, си одлучиле да си ги зголемат платите за 78%. За да имаат огромни апанажи.
А овој Уставен суд, во целиот состав ќе одговара!
Ете ова е криминал во “високите ешалони на власта”.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа