(ФОТО) ДУРИ И ВО КОАЛИЦИЈА ДА ВЛЕЗАТ ПРЕД ИЗБОРИ СДСМ И ДУИ ГИ ЧЕКА МАСОВНО ГАЗЕЊЕ ОД МАКЕДОНСКИТЕ ПАРТИИ! МАКСИМ ДИМИТРИЕВСКИ ГИ СТИГНА ЛЕВИЦА И ДУИ

May be an image of text that says 'ЗРкого би ce определиле доколку на следните избори треба да бирате помеíу заедничка листа на коалиција сдсм и дуи 16,7 вмро-димне алијанса за албаниите 21.7 2,7 засдничка лиета на беса, алтернатива и "огнената група".. 4,7 левица 4,5 граганско цвижене на максим димитриевски 5,1 ниту една од горенаведените 16,6 нз/но 28,0'

May be an image of text that says 'ЗРкого би ce определиле доколку на следните избори треба да бирате помеíу заедничка листа на коалиција сдсм и дуи 16,7 вмро-димне алијанса за албаниите 21.7 2,7 засдничка лиета на беса, алтернатива и "огнената група".. 4,7 левица 4,5 граганско цвижене на максим димитриевски 5,1 ниту една од горенаведените 16,6 нз/но 28,0'

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа