Два дена ме прогонуваат очињата на малата Јана,немам храброст ни сликата да и’ ја постирам! Извини Јана што сме толку неспособни,лоши,бесчуствителни,и мизерни…

Два дена ме прогонуваат очињата на малата Јана,немам храброст ни сликата да и’ ја постирам…🥺
Имам девојче на иста возраст,и не можам ни да замислам како понатаму за нејзините мајка и татко?!
Па дали е можно да потонавме во вакво дно?!
И,дали е можно дека седиме настрана и немо посматраме сите?!
Извини Јана што сме толку неспособни,лоши,бесчуствителни,и мизерни…
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа