ОПАСНА ПРОВОКАЦИЈА! КАСАМИ ГО НАРЕЧЕ ТЕТОВО АЛБАНСКИ ГЛАВЕН ГРАД ВО МАКЕДОНИЈА

May be an image of 10 people, people standing, people sitting and text

 

May be an image of 10 people, people standing, people sitting and text

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа