(ВИДЕО) СРБИТЕ КОИ СЕ БОРАТ ЗА РУСИЈА Ќе ФОРМИРААТ ПОЛК КОЈ ЌЕ СЕ ВИКА АЛЕКСАНДАР ВУЧИЌ

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа