ВЛАТКО ТРАЈКОВСКИ ОСУДЕН ЗА 27 МИ АПРИЛ: Сега моите две децa ќе знаат кој им го зaтвopи нивниот татко и се надевам дека ќе продолжат онаму каде што сум застанал јас, секогаш да бидат тука за оваа држава кога и да треба.

May be an image of 1 person, beard and sitting
Мене не ме осуди судот, мене ми пресуди Зоран Заев.
Сега моите две децa ќе знаат кој им го зaтвopи нивниот татко и се надевам дека ќе продолжат онаму каде што сум застанал јас, секогаш да бидат тука за оваа држава кога и да треба.
Влатко Трајковски осуден на 15 години затвор.
Уставобранител и бранител од 2001ва, осуден за 27ми Април.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа