(ВИДЕО) 93 ГОДИШНА МАКЕДОНКА КОЈА ЖИВЕЕ ВО БУГАРИЈА СЕ РАСПЛАКА ПРЕД КАМЕРА: ТАТКО МИ ГНИЕ ВО ЗЕМЈАТА ЗА ОБЕДИНЕТА И ГОЛЕМА МАКЕДОНИЈА А НЕ ДА И ГО МЕНУВАТЕ ИМЕТО И ДА ЈА ПРОДАВАТЕ, СРАМ ДА ВИЕ ЈАС ЖЕНА НА 93 ГОДИНИ ДА ПЛАЧАМ

10,479

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа