ЗОРАН БОЖИНОВСКИ ПРЕД ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ЌЕ ЈА ОТКРИЕ ВИСТИНАТА ЗА ТОА КАКО НАСТРАДА ТОШЕ И ОД КОГО

NAJAVA: naskoro, OVDE
Produkcija BUREVESNIK, TV emisija SO LESNO BUREVESNIK, tema:
KAKO NASTRADA TOŠE PROESKI I OD KOGO!?
Svedoštvo vo detali, od prva raka…
All reactions:

Toni Montana, Irina Kanzurova and 585 others

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа