Љубчо Војвода каков што не сте го виделе до сега! “БАНДИТИ НИ ЕДНИ НЕ ВИ СЕ ИСПЛАШИВ НИТУ 90ТЕ А СЕГА УШТЕ ПОМАЛКУ”

ТВ Алфа како медиум на Врадарскиот четнички корпус чија цел е политички и културно да го србизира македонскиот народ во последните денови влезе во отворена битка со мене.Значи сум ја погодил целта!
Од оваа банда не се уплашив ни девеесетите,а уште помалку сега.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа