ИСКУСНА ЕСКОРТЕРКА ОТКРИ ОПАСЕН ФЕТИШ ПО КОЈ МАЖИТЕ ПОЛУДУВААТ: Многумина го вбризгуваат ова, но потоа настанува ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ

ИСКУСНА ЕСКОРТЕРКА ОТКРИ ОПАСЕН ФЕТИШ ПО КОЈ МАЖИТЕ ПОЛУДУВААТ: Многумина го вбризгуваат ова, но потоа настанува ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ

ИСКУСНА ЕСКОРТЕРКА ОТКРИ ОПАСЕН ФЕТИШ ПО КОЈ МАЖИТЕ ПОЛУДУВААТ: Многумина го вбризгуваат ова, но потоа настанува ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ

Евелин Шварц, која работи за агенцијата за ескорт Кофмич, има долгогодишно искуство во работа со фетиши . Тој страсно истражува широк спектар на необични и екстремни фетиши со своите клиенти, задоволувајќи го секој секс фантазија.

Но, сега некои клиенти ги полнат тестисите со физиолошки раствор со големина на фудбалска топка за да изгледаат поголеми.

Проститутка
ФОТО: SHUTTERSTOCK

Зборувајќи за Дејли Стар, Евелин разговараше за фетишот и ги откри ризиците што доаѓаат со оваа практика. Таа рече: „Постојат неколку причини зошто моите клиенти сакаат да го истражуваат овој фетиш. Мажите ги комбинираат инјекциите во тестисите со играње улоги и уживаат во чувството дека се надвор од контрола на нивните тела.

На другите едноставно им се допаѓа чувството на екстра дебели и тешки тестиси – тоа ги прави помажествени. Некои од моите клиенти, исто така, уживаат да ме мачат потоа, користејќи инјекција со физиолошки раствор како заштитна обвивка“, вели тој, додавајќи: „Сакам да пробам сè што не е неморално или незаконско за моите клиенти!

Евелин тврдеше дека фетишизмот е опасен ако се користи нестерилна опрема – затоа што може да доведе до инфекција. Исто така, не вреди да се ризикува бидејќи може да го пробиете тестисот и да направите уште поголема штета.

Тестисите
ФОТО: PROFIMEDIA

Таа додаде: „Се разбира, тоа треба да го прават само искусни професионалци.

„Вреди да се има целосна согласност од двете страни и со строги безбедносни мерки.

Зборувајќи за овој фетиш, Евелин исто така рече дека тоа всушност не помага за подобрување на сексот.

„Повеќето мажи го сакаат чувството како нивните големи тестиси удираат по моето тело за време на сексот. „Но, кај речиси сите мои клиенти, пенисот се повлекува за време на инјектирањето, што го прави сексот речиси невозможен.

Во реалноста, луѓето со овој фетиш се возбудуваат во самиот процес и гледањето на нивните тестиси како се зголемуваат, наместо во самиот однос“.

Евелин не се справува само со тој фетиш – затоа што раскажа како некои мажи се инјектираат во пределот на градите за да добијат гради.

Игла, шприц, стерилна игла
ФОТО: PROFIMEDIA

Таа објасни: „Некои мажи сонуваат за краткорочни трансформации во жени. Тие сакаат да примаат инјекции во областа што им дава привремено големи гради“, но додава дека тоа доаѓа и со проблеми.

„Ова е тешко, бидејќи кожата во оваа област е многу затегната и не е растеглива како скротумот. Гледам многу барања за продавници за фетиши од овој вид; моите клиенти сакаат да зголемуваат различни делови од телото. Тоа е форма на БДСМ кој станува се попопуларен“.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа