Како Тито водел љубов на јавно место со плавуша со ЏИНОВСКИ ЛАЖНИ ГРАДИ: Не застанало ни час и половина, возачот гледал се /ВИДЕО/

244Причината за ова е приказната на пензиониран таксист од Калифорнија за едно возење што го имал.

Овој човек од непозната причина решил да го сподели своето искуство со јавноста и да раскаже како Тито имал интимен чин на задното седиште од својот автомобил.Претходно поради вакви работи крена прашина поради поранешната девојка Џена Џејмисон, а сега тоа беше случај и со актерката Амбер Никол Милер со која е во брак и има две деца.– Првото прашање што ми го поставуваат е дали сум возела познати личности во такси и дали воделе љубов внатре. Одговорот е да, и ќе ви раскажам приказна која ги вклучува и двете. Не сум многу познавач на ММА, но го препознав Тито Ортиз кога влезе во мојата кабина. Најмногу затоа што живее во Хантингтон Бич и е познат по тоа што добро дава бакшиш. Тој влезе со раскошна русокоса облечена во оскуден бел фустан и џиновски лажни гради. Тие одеа во Холивуд. Поради метежот, таму патувавме час и половина, почна таксистот.

Потоа старецот од Калифорнија ја продолжи приказната:

– Сеуште не стигнавме ни на автопат, а двајцата почнаа да водат љубов. Да се ​​биде таксист е чудна работа, бидејќи на тебе се гледа како на стока. Понекогаш луѓето прашуваат дали можат да имаат интимна врска, а понекогаш едноставно го прават тоа. Ортиз беше љубезен кога влезе во таксито, не праша ништо. Лажните русокоси не се мој тип, но оваа беше навистина убава. Да сум на негово место ќе ја завршев работата за пет секунди. Но не и Тито. Таква издржливост немам видено, откако не стоеше 90 минути. Не ја ни „заврши работата“ кога им кажав дека сме блиску до хотелот. Само што се облече, ми даде 300 долари и излезе. Беше одлично, затоа што не морав ништо да чистам по нив – е суштината на зборовите кои таксистот ги напиша во јавноста.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа