(ВИДЕО) ТРАЈАНОВ: ЏАРО ТРЕБА ДА ДОБИЕ НАЦИОНАЛНА ПЕНЗИЈА, ИМАШЕ ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ОД ЦЕЛА ДБК И АГЕНЦИЈА ЗА РАЗУЗНАВАЊЕ, КОГА НЕШТО НЕ ЗНАЕВМЕ МУ ВРТЕВМЕ НА НЕГО ДА НИ КАЖЕ

34 

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа

Please disable your adblocker or whitelist this site!