Африканско плескање: Заслужено понижување на германскиот амбасадор

Секаде се мешаат, и глумат газди во туѓи дворови затоа што најчесто имаат работа со заевци и Тачевци… Но некаде налетуваат на вакви типови со кохонас.

П
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа