(ФОТО) РЕДИЦИ ЗА ЛЕБ СЕ ЧЕКА ИСТО КАКО ВО ТИТОВА ЈУГОСЛАВИЈА

May be an image of 16 people, people standing and road

May be an image of 16 people, people standing and road

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа