ГОЛИ ГРАДИ НА СРПСКИТЕ ПЕЈАЧКИ ТЕЧАТ НА СИТЕ СТРАНИ! Домашното видео на Вања и Александра кружи на мрежата – Мажи во ТРАНС! ВИДЕО

Социјалните мрежи ги вжешти приватната снимка на Александра Младеновиќ и Вања Мијатовиќ.

 

Популарните пејачки, а од неодамна и куми, Александра Младеновиќ и Вања Мијатовиќ , често со своите следбеници на социјалните мрежи споделуваат моменти од приватниот живот. Сега едно домашно видео стана вирално.

За свадбата на Вања и нејзиниот сопруг долго се пишуваше бидејќи таа отстапила од традиционалните обичаи и правила за свадбени веселби во време кога не била ни мажена . Црковната венчавка беше во Дубаи, а оваа брачна двојка беше прва во историјата на ваков чекор.

Друг детал кој ја разбранува јавноста е дека Александра не е кума на Вања, туку на нејзиниот сопруг, а многумина веруваа дека тоа е „маркетиншки трик“ на двете куми. Кумите повторно направија хаос, но овој пат на социјалните мрежи, кога објавија видео каде пеат со целото срце, но во проѕирни маици.

На видеото кое ги натера мажите да размислуваат, колегите, пријателите и кумовите носат само тенки бели блузи без ништо одоздола. Тие се толку плитки што на пејачката за малку ќе и испаднат градите. 

 

Свет на познати личности на вашите прсти. Сите жешки теми, актуелни настани и најжешките трачеви на едно место. Придружете се на заедницата на Viber LIFE OF FAMOUS и бидете ажурирани секој ден!

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа