Улчар: на профитерите и продавачите на Македонија не им простувам дур сум жива!

52

Јас: Искрено да си кажам, на профитерите и продавачите на Македонија не им простувам дур сум жива! Ни на оние ситни трговчиња и опортунистчиња за грст сребреници, исто така.

 

Игор: – И после не се чуди зошто некои ни ,,здраво” не ти викаат!

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа