ГИ БРИЧАМ МАЖИ ДОДЕКА СЕДНАМ НА НИВ ВО долна облека: ЈАС СУМ БЕРБЕРКА, И ЕВЕ КОЛКУ НАПЛАЌАМ ЗА МОИТЕ УСЛУГИ (ВИДЕО)

ГИ БРИЧАМ МАЖИ ДОДЕКА СЕДНАМ НА НИВ ВО долна облека: ЈАС СУМ БЕРБЕРКА, И ЕВЕ КОЛКУ НАПЛАЌАМ ЗА МОИТЕ УСЛУГИ (ВИДЕО)

Јас сум берберка и наплаќам 113 евра за услуга, а мажите не можат да одолеат на мојот уникатен метод на бричење, не можат да се заситат, вели 26-годишната Кара Вера од Калифорнија.

Таа со методот на шишање привлече многу клиенти, односно мажи кои едноставно не можат да и одолеат. Кара стана ѕвезда на социјалните мрежи откако нејзините дела станаа вирални.

Таа неодамна се преселила во Лас Вегас. Очекувано, Вегас се покажа како совршено место за нејзиниот уникатен метод.

Нејзиниот метод вклучува средување мажи додека носи долна облека и седи во скутот на своите клиенти.

Цените почнуваат од околу 100 евра за основна фризура или брада, а тој наплаќа повеќе доколку услугата вклучува соблекување и масажа.

– Сфатив дека вака можам да заработам кога седев на видеото на мојот пријател што го објавив на социјалните мрежи, кое „експлодира“ и сите побрзаа во коментарите да ги побараат моите услуги. Решив да почнам да се облекувам во долна облека и да седам на клиентите. Сите се исклучително почитувани. Доаѓаат по уникатно искуство и навистина уживаат – вели Кара.

Додека повеќето претпоставуваат дека дамите не сакаат нивните партнери да ги користат нејзините услуги, Кара открива дека тоа не е така. Всушност, на тој начин добива многу резервации, пренесува The Sun.

– Никогаш немав жена која се налути. Жените бараа од мене да резервирам термини за нивните момчиња и сопрузи и често ме прашуваат да дојдам на нивните свадби, објасни таа.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа