НАЈЗГОДНИОТ ДЕДО ИЗГЛЕДА 3 ДЕЦЕНИИ ПОМЛАД: Со години беше во затвор, а поради мускулите  ЖЕНСКИТЕ ВИЛИЦИ ПАДНАА

Џанлука Ваки во својата 6-та деценија изгледа како млад човек, а жените се уште лудуваат по него и покрај тоа што се остварени во љубовта.

НАЈЗБАВИОТ ДЕДО ОДЛОЖИ 3 ДЕЦЕНИИ ПОМЛАД: Со години беше во затвор, а поради мускулите НА ЖЕНСКИТЕ ВИЛИЦИ ПАДНАА

Како изгледа Џанлука во 6-та деценија, Фото: Profimedia

Италијанскиот бизнисмен и милионер Џанлука Ваки (55) на јавноста и е познат како најзгодниот дедо , покрај своето извајано тело и заводливиот изглед, вниманието го привлече и со врската со 27 години помладата Шерон, со која доби дете. .

“Иако се чувствувам како веќе да сум во брак со Шерон, би сакала ќерка ми да порасне во традиционално семејство. И да, прво би се омажила за Шерон. Сакам да кажам дека еден ден ќе се појавам пред ја со прстен и прашај ја што сака.“ омажи се веднаш.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа