„МАРГОТ МИ КАЖУВА ДЕКА Е ВЛУБЕН ВО ДРУГА ДОДЕКА НАШАТА ЌЕРКА ИМА САМО 2 МЕСЕЦИ“: Сопругот на Тања брутално и заби нож во грб

Бурниот љубовен живот на Тања Бањанин остави големи последици за пејачката, но таа сепак верува во искрените чувства.

„МАРГОТ МИ КАЖУВА ДЕКА Е ВЛУЖЕН ВО ДРУГА ДОДЕКА НАШАТА ЌЕРКА ИМА САМО 2 МЕСЕЦИ“: Сопругот на Тања брутално и заби нож во грб

Турбулентен љубовен живот на Тања Бањанин, Фото: ATA Images

Сопственичката на еден од најлуксузните гласови кај нас, Тања Бањанин , дипломиран правник, воведе сосема нов манир на музичката сцена. Лична карта и е песната „Ја чинам све“, а кога пее никого не остава рамнодушен. Сепак, пејачката се соочила со големи љубовни бродоломи кои многу влијаеле на нејзиниот живот и кариера. Таа денес е горда мајка на Сташа и Новак кои се нејзиниот извор на среќа, како што често нагласува и благодарение на нив заборава на сите тешки моменти.

Тања во никој случај немала среќа со изборот на емотивни партнери . Нејзиниот прв сопруг ја оставил во моментот кога нивната ќерка имала само два месеци , а тоа е поради почетокот на романса со друга жена додека пејачката била во друга држава.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа