ДОСТА НИ СЕ ЗАКАНУВАТЕ СО ВОЈНА НА МАКЕДОНЦИТЕ! ВЕЌЕ НЕ СЕ ПЛАШИМЕ ОД НИШТО, ДО ТАМУ НИ Е ПУКНАТ ФИЛМОТ

Секогаш кога функционери на ДУИ се фатени во милионски криминал, се закануваат со војна кон Македонците. 😱
Сета среќа шо на Македонците им е пукнат филмот, па веќе не се плашат од ништо. ❤️
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа