(ВИДЕО) НОВ СКАНДАЛ СО ЈУТУБЕРОТ ЛАЗАРОВ: ПРАШУВА ПОРНО АКТЕР ДАЛИ ЦРНКИЊИТЕ СМРДАТ И ДАЛИ ПРЕФЕРИРА ДА ГИ ТЕПА ЖЕНИТЕ ПРЕД СЕКС ИЛИ ПОСЛЕ СЕКС?!?!

Многу внимателно го прочитав статусот на Стефан каде што се правда за емисијата со латас.
И некако му поверував, се додека не го погледнав и другиот негов подкаст со Карло Бос.
Таму па уште пострашни работи. За жената се зборува како за објект а не човек.
Го прашува дали смрделе Африканките. Па дали ги тепал пред… Ова навистина е страшно.
И го разбирам, во свет каде што се прави се за клик повеќе (евро повеќе) мора да снимаш со порно ѕвезди како латас и карло бос, затоа што тоа публиката го бара… Е тука имаме проблем. Публиката тоа не го бара, публиката ние ја навикнавме на вакви глупости.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа