БОМБА на Јакимовски: Нека демантира Мицкоски дека е уценет со “Луј Витон” ташни и БЕЛГРАДСКИ СНИМКИ!

Лидерот на ГРОМ, Стевчо Јакимовски во видео-обраќање на Фејбук реагира на обвинувањата на ВМРО-ДПМНЕ дека ГРОМ биле уценети и прашува дали нивниот “лидер” Христијан Мицкоски е уценет со белградски снимки?
– Повеќе пати слушам обвинување или фантазии на раководството на ВМРО-ДПМНЕ и овојпат сум должен конечно да реагирам на нивното соопштение за причините за промени на директори во Градот Скопје од страна на градоначалничката Арсовска, како што тие велат со цел да се задоволат криминалните апетити на СДСМ, фолирантите од Левица, уценетите од ГРОМ и креаторите на лаги и криминал од ДУИ.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа