МОЈОТ МАЖ ГО ДЕЛАМ СО ДВЕ ЖЕНИ И СРЕЌНА СУМ ЗАТОА ШТО Е ПРЕМНОГУ БАРА: Одлично се сложуваме, а еве како се снаоѓаме ВО КРЕВЕТ (ФОТО)

МОЈОТ МАЖ ГО ДЕЛАМ СО ДВЕ ЖЕНИ И СРЕЌНА СУМ ЗАТОА ШТО Е ПРЕМНОГУ БАРА: Одлично се сложуваме, а еве како се снаоѓаме ВО КРЕВЕТ (ФОТО)

Американките Ејприл, Џенифер и Даниел се три жени кои делат еден сопруг Ник Дејвис (39) и таквиот брак одлично им оди. Сите живеат заедно во куќата и спијат заедно во креветот.

– Ник навистина бара, особено во кревет. Среќен сум што имам помош со него – открила Ејприл (38) која му е прва сопруга, пренесува The Sun.

Како што вели тој, ниту неговите сексуални потреби не се таков проблем, туку неговата необична личност. Ник не работи, бидејќи мисли дека нема потреба од тоа.

– Кралот ретко се движи на шаховската табла, а кралицата – верува Ник.

Ејприл и Ник се запознале на колеџ и се заедно 15 години. Џенифер (25) ја запознала Ејприл на работа и се омажила за неа пред пет години.

– Џенифер е многу паметна и интелигентна, знаев дека на Ник ќе му се допадне веднаш – рекла Ејприл и додала дека Џенифер се чувствува непобедлива со нив.

Триото во својот динамичен живот го запозна Даниел (22) минатата година, а целиот процес е снимен во реалното шоу на TLC „Seeking Sister Wife“.

Веселиот тим неодамна го запозна најновиот член, а тоа е ќерката што ја роди Џенифер, малата Вера. Со нив живее и синот на Ејприл, Вилијам, на кого Ник не му е биолошки татко.

Ник се обидува да одвои време за сам со секоја жена.

– Немаме точен распоред за секс , го правиме кога сакам јас или кога тие сакаат – рекол Ник и додал дека секогаш се забавуваат заедно.

– Сакам сите да бидеме среќни и задоволни – рече тој.

(Kurir.rs/ 24sata.hr)

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа