Откако го разрешиа од директор Ване Цветанов стана Бугарин? МАКЕДОНЦИТЕ И БУГАРИТЕ БИЛЕ ИСТ НАРОД?

May be an image of 1 person

May be an image of one or more people and text

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа