ПРОФ АПАСИЕВ ГО ПОДУЧУВА МАРИЧИЌ НА ПРАВО ИСТО КАКО НА БРУЦОШИТЕ НА ФАКУЛТЕТ

МАРИЧИЌ од увек беше слаб правник. Де објаснете му разлика меѓу “мериторна” и “немериторна” одлука. Мене ме мрзи денес да предаам 🥳
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа