Во Прилеп не знаеле што му е, во Скопје откриле 2 мозочни, утрово почина 30 годишно дете

May be an image of text that says 'менталист @SmetaloLevo ебати системот. го држеа 10дена и повеке во прилепската болница борка талески, не знаеа шо е, слаба тие крвта. несакаа да го пуштат ск, без диагноза бил. после 10дена, го носат ск co 300приатели. ск одкриле 2 мозочни. вчера уште еден. утрово почина. 30г. почивај BO мир другарче Translate Tweet 13:25・ 13 Feb 23 5,379 Views'

May be an image of text that says 'менталист @SmetaloLevo ебати системот. го држеа 10дена и повеке во прилепската болница борка талески, не знаеа шо е, слаба тие крвта. несакаа да го пуштат ск, без диагноза бил. после 10дена, го носат ск co 300приатели. ск одкриле 2 мозочни. вчера уште еден. утрово почина. 30г. почивај BO мир другарче Translate Tweet 13:25・ 13 Feb 23 5,379 Views'

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа