Фатални облини кои многумина би сакале да ги имаат на рецепт: Фармацевтката Ана ја нарекуваат „атомска бомба на жената“ – јасно е зошто

<p>Волшебната фармацевтка Ана Милановиќ</p>

 

Атрактивната фармацевтка од Крагуевац, Ана Милановиќ , станува се поголема популарност на TikTok, а објави и неколку видеа на кои занесно танцува во кошула која открива многу.

 

Според порталот Нова.рс , снимките кои ја прославиле се оние на кои пее во аптека, а текстовите на песните имаат врска со лекови и болки. Гледајќи дека добила многу лајкови и прегледи, продолжила да објавува видеа, а сега речиси редовно се снима како пее низ дома.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа