И ОВА СЕ СЛУЧИ! Го извадија од под рушевините со цигара во уста!

105

Уште едно необично видео од Турција го обиколи светот.

 

После многу часови поминати под рушевините, овој возрасен човек го извлекоа – со запалена цигара.

 

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа