(ВИДЕО) ПРАВНУКОТ НА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ КОЈ ЖИВЕЕ ВО БУГАРИЈА НА СРЕДЕ БУГАРСКА ТЕЛЕВИЗИЈА НИЕ СМЕ ДЕЦА НА МАКЕДОНЦИ…

165

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа