Ајде сите да го споделиме за подршка! Ова е полицаецот кој ги избрка бугарите како во 1945!

Ова е македонскиот херој – македонската полиција треба да се гордее со вакви личности.

Денес Бугарите сфатија дека со нас нема играчки!

Македонец!! 🇲🇰

 

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа