АПАСИЕВ ПОВТОРНО СЕ ЗАКАНИ СО СТРЕЛАЊЕ?

Прв роденден на ГОЦЕ со специјалци, барикади и полициски хеликоптери. Ах, тие прекрасни европски плодови од договорите на нашите визионери Заев, Таче и СДС. 🤡
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа