ОВА ГО НЕМАШЕ НИ ВО ВРЕМЕ НА ВМРО! ЗОРАН БОЖИНОВСКИ ДОЈДЕ ДО ИНФОРМАЦИЈА ДЕКА СЕ ПРИСЛУШКУВААТ ОКОЛУ 100000 ТЕЛЕФОНИ?

ПОРАКА од ТЕЛЕКОМ, за полесно да си спиете и убав викенд да имате…
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа