(ВИДЕО) ЉУБЧО ГЕОРГИЕВСКИ ЗА БУГАРСКА ТЕЛЕВИЗИЈА: ЗНАЕТЕ ЛИ ШТО ЗНАЧИ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ЗА МАКЕДОНИЈА, ПТО БАРАТЕ ВИЕ?

76

 

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа