Апасиев: Официјално: Тринидад и Тобаго има помала КОРУПЦИЈА од Македонија! Тоа е се’ што треба да знаете за оваа “проевропска” влада.

Официјално: Тринидад и Тобаго има помала КОРУПЦИЈА од Македонија! Тоа е се’ што треба да знаете за оваа “проевропска” влада. 🤡
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа