Апасиев до Англосаксонци и Австралијанците: Поклонете му се на НОВАК и бацете му ги нозете! #СамПротивСите

Драги “цивилизирани” Англосаксонци и Австралијанци.
Поклонете му се на НОВАК и бацете му ги нозете! 👏🎾✊
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа