СЕ ОБИДУВА ДА ИЗГЛЕДА ПЛАСТИЧНО МОИТЕ РОДИТЕЛИ НЕ МИ ЗБОРУВААТ ПОВЕЌЕ БИДЕЈЌИ ЛИЧАМ КАКО БАРБИ: ПОВРЗАНА СО КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО И ТРОШЕЊЕ ИЛЈАДНИЦИ ЕВРА НА ОПЕРАЦИИ!

МОИТЕ РОДИТЕЛИ НЕ МИ ЗБОРУВААТ ПОВЕЌЕ БИДЕЈЌИ ЛИЧАМ КАКО БАРБИ: ПОВРЗАНА СО КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО И ТРОШЕЊЕ ИЛЈАДНИЦИ ЕВРА НА ОПЕРАЦИИ!

Девојката по име Доли (29) од Англија потрошила повеќе од 10.000 фунти (12.000 евра) за да изгледа како кукла Барби и не планира да застане тука.

Доли Микс потекнува од семејство поврзано со кралското семејство, но никогаш не се чувствувала како да се вклопува со нив. 29-годишната девојка отсекогаш сакала да личи на Барби. Сакаше руса коса, големи гради и огромни усни. Тоа и се оствари и сега го живее својот сон.

– Целта ми е да изгледам повеќе пластично отколку човечко . Отсекогаш сакав да изгледам како пластична барбика – рекла таа. Обожавател на кукла Барби издвоил повеќе од 10.000 фунти за да го постигне изгледот што го сакала. Таа тврди дека отсекогаш била уметничка душа, но дека нејзиниот татко никогаш немал „уво“ за овој вид уметност, што значело дека не го поддржувал нејзиниот личен израз.

– Семејството го немам видено многу години. Не ме поддржуваат во потрагата по мојот идентитет. Има толку многу грди зборови кои моето семејство ги користеше за да го опишат мојот изглед. Ми рекоа дека сум одвратна и дека изгледам страшно – рекла таа.

Кукла Зошто
ФОТО: ПРИНТСКРИН

Додала дека нејзиниот семеен план бил сладок и дека има многу деца.

– Мојата крвна линија им е многу важна и оди доста далеку во кралското семејство. Постојано се обидуваа да ме поврзат со синовите на богатите земјопоседници. Тоа навистина воопшто не ми се допадна – додава тој.

Доли се преселила во Лондон од нејзината семејна куќа во Бат во раните дваесетти години за да може слободно да се изразува и почнала да чита еротика и порнографија.

Таа ја имаше својата прва операција на градите во раните дваесетти години и отиде од 34B на 34E. Сега нејзините гради тежат четири килограми, а редовно добива инекции со ботокс и хијалурон за усните за нејзиното лице да изгледа пластично.

Нејзиниот изглед привлече повеќе од 17.000 следбеници на Инстаграм и ја инспирираше да започне линија на облека. Во моментов за истомисленици се продаваат розови маици со пароли „Бимбо“ и „Барби“, пишува The Sun.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа