ПОРАНЕШНИОТ СЕ ОЖЕНИ, А НИКОЈ НИКОЈ НЕ ЈА ПОГЛЕДНУВА ПЕЈАЧКАТА ПО РАЗВОДОТ: Имам само мачки што ги зедов од улица

Ана Кокиќ не најде нова љубов по разводот.

Извор: Инстаграм / anakokicmusic

Пејачката Ана Кокиќ пред четири години се разведе од ватерполистот Никола Раѓен , со кој ги има ќерките Нина и Теа, а по пропаѓањето на бракот не се појави ниту еден маж кој повторно ќе го освои нејзиното срце.

Ана вели дека во последно време мажите дури и не и се додворуваат и дека засега единствено друштво и се нејзините миленици.

„ Не . _ _ изјави пејачката за телевизија „Курир“.

Од друга страна, поранешниот сопруг на Ана, Никола Раѓен повторно најде љубов. Кон крајот на декември 2022 година се ожени со пејачката Милица Ристиќ , со која очекува син.

По разводот, Ана и Никола останаа во пријателски односи и заедно се грижат за своите ќерки, а пејачката извесно време не ја заобиколија ниту прашањата за нејзиниот поранешен сопруг и неговата нова избраничка.

Свадбата на Никола Раѓен и Милица РистиќИзвор: Курир/Дамир Дервишагиќ“Мислам дека е навистина непотребно повеќе да се споменуваат нас двајца во кој било контекст. Ние сме родители на нашите девојчиња и тоа е се. Тој сега е оженет и чека дете. Сакам да ја почитувам неговата сопруга и него и да не зборувам повеќе за него “, изјави неодамна Ана Кокиќ, а Никола еднаш истакна дека пејачката е прекрасна личност и одлична мајка.

“Ана е жена, мајка и царица. Таа е многу благородна жена, голем работник. Се што правеше, таа самата. Има прекрасен карактер, додека не ја налутиш. Кога ќе ја налутиш, таа се трансформира“, изјави еднаш Раџен во емисијата „Контрашоу“.

Повеќе фотографии од Ана Кокиќ погледнете во галеријата подолу.

Свет на познати личности на вашите прсти. Сите жешки теми, актуелни настани и најжешките трачеви на едно место. Придружете се на заедницата на Viber LIFE OF FAMOUS и бидете ажурирани секој ден!

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа