НУКЛЕАРНА БОМБА НА ЉУБЧО: КАКО МОЖЕ АЛИ АХМЕТИ КОЈ ЈА НАПАДНА МАКЕДОНИЈА ДА НЕ Е НА ЦРНА ЛИСТА НА САД, А ЈАС КОЈ ЈА БРАНЕВ МАКЕДОНИЈА ОД НЕГО ДА СУМ НА ЦРНА ЛИСТА?!

 

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа