ДО НЕА, 31 ГОДИНА ПОСТАРИОТ МАЖ ИЗГЛЕДА КАКО МАЧЕН И ОБЕЗНЕСЕН СТАРЕЦ: Едвај ја препознаа и сите се прашуваат само ЕДНА работа

Сопругата на Винсент Касел се појави во досега невидено издание на Модната недела во Париз, додека сите се прашуваа зошто славниот актер не е покрај неа.

ДО НЕА, 31 ГОДИНА ПОСТАРИОТ МАЖ ИЗГЛЕДА КАКО МАЧЕН И ОБЕЗНЕСЕН СТАР: Едвај ја препознаа и сите се прашуваат само ЕДНА работа

Сопругата на Винсент Касел во невидено издание на Модната недела, Фото: DESI / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

На модната недела во Париз блеснаа најистакнатите ѕвезди, додека секоја од нив се трудеше да изгледа најдобро и да блесне во полн сјај. Францускиот актер Винсент Касел и неговата 31 година помлада избраничка привлекуваат внимание каде и да се појават , а овој пат Тина Кунаки беше главната ѕвезда на забавата на Гучи.

Вообичаено е Кунакиева најчесто да се гледа гола, а во преден план е нејзиното занесно тело и исончаниот тен.

Тина Кунаки и Винсент Касел
Фотографија на Тина Кунаки и Винсент Касел : Домине Џером/ABACA / Уредник на Shutterstock / Profimedia

Меѓутоа, овој пат таа се покажа во поинакво светло, а на дочекот на Гучи присуствуваше со кожен капут со впечатлив принт. Под долгиот капут доминираа црните чизми, а целата комбинација ја заокружи бисерниот ланче.

Тина Кунаки
Тина Кунаки фото: Марио Кобрети / SplashNews.com / Splash / Profimedia

На ревијата на Alexandre Vauthier се појави во поинаква комбинација и ги изненади сите оние кои не се навикнати да ја гледаат во лежерно и закопчано до грло. Тина блесна во безвременски беж капут и покажа дека не изгледа помалку привлечно така облечена.

Тина Кунаки
Тина Кунаки фото: Action Press / Shutterstock Editorial / Profimedia

Инаку, ова е една од ретките ситуации во кои можеме да ја видиме Тина сама, бидејќи Касел не се одвојува од неа. И покрај коментарите дека разликата во годините е повеќе од очигледна, и дека покрај сопругата актерот изгледа како старец, нивната љубов се уште трае.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа