АНЏЕЛА ГИ ПОКАЖА ГРАДИТЕ! Прекрши уште едно ветување, по ЖЕСТА акција со Ѕвездан целосно заборави на камерите! (ФОТО)

64

Анѓела Ѓуричиќ целосно заборави на камерите и не само кога се во прашање жешките акции со Ѕвездан Славниќ кои се секојдневие.

Имено, таа се пресоблекуваше, а потоа не грижејќи се за погледите на милионската публика која ја гледа на малите екрани, таа целосно се соблече и ги покажа градите.

Ангела Ѓуричиќ
СЛИКА: ПРИНТСКРИН/РОЗОВА

Иако не внимава кој и како ќе ја види, ако Ѕвездан дознае за ова, најверојатно ќе и замери за нејзината невнимание и однесување.

Ангела Ѓуричиќ
СЛИКА: ПРИНТСКРИН/РОЗОВА

Да потсетиме, Ана, поранешната невенчана сопруга на Ѕвездан Славниќ, почна редовно да се појавува во јавноста и да го кажува своето мислење за тоа што прави нејзиниот партнер со кој помина петнаесет години од животот пред камерите.

Како што прво напиша Курир, таа наскоро ќе му се придружи на својот неверен поранешен , а веруваме дека нејзиниот изглед ќе предизвика вистински хаос.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа