Буки курвице, немаше осуда за Џамбаски кога среде Скопје ги нарече Македонците Бугари. Тогаш сите како Бички ќутевте. И ти и Таче неписмениот

539
Буки курвице, немаше осуда за Џамбаски кога среде Скопје ги нарече Македонците Бугари.
Тогаш сите како Бички ќутевте. И ти и Таче неписмениот.И уште ќутите за тоа бугарашкото клубче што носи име на соработник и вазал на Хитлер. Требаше одма да го затворите.Оти додека постои ќе биде провокација и закана за секој македонец

 Сашо Тасевски фб статус

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа