Македонските бугари се закануваат со атентати како во врме на Ванчо Михајлов?

34Има едно единствено решение:
“Вътрешната организация да се върне към своите корени и традиции.”
Време е да го направим !
No description available.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа